Aktivitātes

"Laika Rata pietura" Evertos

Pirts festivāls pirtsmīļiem un visiem cilvēkiem tuvumā un tālumā, kuriem interesē pirtslietas un lekcijas par veselību. Parasti festivāls notiek augusta pirmajā nedēļā Bārbeles pusē - "Evertu" saimniecībā.

Pirtsslotu siešana

Pirtsslotas vasarai sienam nedēļu pēc Jāņiem. Rīkojam arī mācības slotiņu vākšanā, siešanā un žāvēšanā.

"Pirts un garšu festivāls" Jūrkalnē

Festivāls notiek Ventspils novada Jūrkalnes pagasta Labraga Muižupītes pludmalē, pašā Baltijas jūras krastā. 2020. gada augustā pirmo reizi apmeklētāji tika aicināti latvisko sajūtu ceļojumā.

Festivāla programmā: lekcijas un radošās darbnīcas ikvienam, pirtnieku meistarklases “Stikla” pirtiņā, ikgadējais konkurss jaunajiem pirtniekiem, latviskas nodarbes bērniem un Senā uguns nakts kopā ar folkloras kopu.

"Latvijas Pirts un zāļu festivāls" 2020. gadā Latgalē, Luknas ezera krastā.

Festivāls pulcināja vairākus simtus pirtsmīļu. Tās bija 2 karstas dienas Luknas ezera krastā. Festivāla apmeklētāji varēja klausīties izglītojošas lekcijas un piedalīties radošajās darbnīcās. Bija atbraukušas vairākas pārvietojamās pirtis, apmeklētājiem bija iespēja iepazīties ar pirts pakalpojumiem un pēc pēriena peldēties siltajā ezerā. Šis notikums bija burvīgs, izglītojošs, atraktīvs, relaksējošs un piedzīvojumiem bagāts!

Pirts pasākumi Latvijas Etnografiskajā brīvdabas muzejā.